Wpis z mikrobloga

Mirki! Jest ktoś TERAZ (14:40) na lotnisku Chopina w Warszawie, za strefą kontroli bezpieczeństwa i oczekuje na samolot?

Przyleciałem z Krakowa, w Warszawie mam przesiadkę do Paryża. W Krakowie można przewozić płyny, więc mam w Plecaku 4 litry mleka karmelowego dla partnerki.

Potrzebuje skorzystać z wplatomatu.. który jest po drugiej stronie (na wolnej strefie) - ale jak wyjdę… to już mnie nie wpuszcza z mlekiem i musiałbym wyrzucić.

Popilnuje mi ktoś mleka na pół godziny? 🤣

Mój odlatuje o 16tej.

#lotniskostory #lotnisko #okecie #podroze #latanie #lotnictwo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach