Wpis z mikrobloga

@Hayabussa: Nie robiłem nigdy zwrotu w innej lokalizacji, mimo ze wypożyczalnia ma taka możliwość. W maladze polecam Centauro (trzeba dojechać do nich uberem albo busem od nich). Brak kaucji i tanio.
  • Odpowiedz
@Hayabussa @weakar: popieram, Centauro jest absurdalnie tanie i w dodatku mają swojego busa, który jeździ praktycznie od wyjścia z lotniska za friko. Przy oddawaniu obejrzeli auto i nie robili problemów. Oddawałem w tym samym miejscu, ale mają opcję oddania w innym miejscu, tylko pewnie wyjdzie nieco drożej.
  • Odpowiedz
@Hayabussa: jak wszędzie. Wątpię żeby któraś wypożyczalnia oferowała to za 50e czy cos... Ostatnio chciałem w Polsce oddać auto w innym oddziale to chyba kolo 400zl extra cos było.
  • Odpowiedz
  • 0
@weakar: no chyba faktycznie to droga usluga. A kojarzysz jak to jest tam z paliwem? Bo na liscie pojazdow jest info full-full, a w more info pisza, ze place z gory za paliwo a potem dostaje refund za niewykorzystane. To troche sprzeczne informacje.
  • Odpowiedz