Wpis z mikrobloga

Mr Snaki - Mania Strachachania - reklama z 2004 roku #2

https://kolekcjakart.blogspot.com/2022/07/star-foods-spinostrachy.html

Kolekcja została wydana Jesienią 2004 roku, w której do zebrania były tazo (Spinostrachy) które w ciemności się świeciły , Strachoskoczki oraz Gargulce.

Więcej reklam przedstawiających różne promocje z chipsów i nie tylko znajdziecie pod tym linkiem :
https://www.youtube.com/watch?v=nWsG88v_s_g&list=PLhMjx9ETlxw3htGQRPOrJXDNA_oEvwIzD

#tazo #gimbynieznajo #kolekcja #pokemon #codziennetazo #stardoods #kiedystobylo #chipsy #mrsnaki #cheetos #lata90 #ciekawostki #zainteresowania #nostalgia #hobby #rozrywka #pokemon
anusiaks - **Mr Snaki - Mania Strachachania - reklama z 2004 roku #2**

https://kolek...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kolekcja została wydana Jesienią 2004 roku, w której do zebrania były tazo (Spinostrachy) które w ciemności się świeciły , Strachoskoczki oraz Gargulce.


@anusiaks: Ja pamiętam jak Mr.Snacki miały takie opakowanie i można było w nich wygrać pieniądze xD
  • Odpowiedz