Wpis z mikrobloga

skoro E46 produkowana była do 2007 to widziała więcej zim niż ten 18-latek


@bn1776: Poprawka* Bmw e46 było produkowane do 2004 roku, w 2005 roku wyszło już bmw e90 tam na wikipedii jest błąd. @pogop Teraz przeciętny 18-latek to już raczej ma e90/e60 albo jakiegoś seata/volkswagena bardziej sportowego + duża część dzieciaków dojeżdżających do szkół potrafi dojeżdżać autami po 50-70 tysięcy typu bmw f10, mercedesy w205 i podobne auta
  • Odpowiedz
@Cztero0404: w 2006 jeszcze robili Coupe i M3, a w 2007 Cabrio. Ja miałem 330Ci'04 z lipca i to było auto po drugim lifcie. To że pierwsze E90 są z 2005 nie ma nic do rzeczy.
  • Odpowiedz