Wpis z mikrobloga

@Maluszkiewicz1: mieszkałem na Ochocie w tych socrealistycznych 4-piętrowych blokach, słaba akustyka pomiędzy mieszkaniami, można to poprawić dołożeniem płyty gk, albo lepiej wełny +gk.
Sady żoliborskie spoko, byleby hałasu z S8 (Armii krajowej) nie było.
  • Odpowiedz