Jeszcze mi sie nie zdarzylo uzywac mojej legirymacji ZHDK zeby pojsc gdzies poza kolejka, ale mam pytanie czy nosicie swoja legirymacje w oryginalnej czerwonej okładce czy nie? Ja trzymam w porrfelu w foliowej obwolucie (raz na jakis czas korzystam z darmowych przejazdow), ale czy nikt sie nie przycxepi np. w aptece ze bez oryginalnej okladki ro juz nie legirymacja? #krwiodawstwo
#krwiodawstwo