Wpis z mikrobloga

@CzeskaKura_ZLOMBOL: mam nadzieję, że nie rzucasz telefonem o ścianę po skokach Krafta ;). W każdym razie zakładam, że to sezon Stocha - kilka wygranych, medal IO i Puchar Świata mnie zadowoli ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz