Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LukaszSZCZ: też tego nie rozumiem. Tak samo jak sentymentu do jego kolokwialnie rzecz ujmując nie najlepszej jakości i smaku.
Od zawsze był to kisiel zabarwiony kolorem i smakiem pomidora z nutką przypraw. Niby są różne gusta o których się nie dyskutuje, ale nie wiem jak trzeba mieć sprane kubki smakowe, żeby komuś to smakowało. Jak był najtańszy to był niezjadliwy, a teraz jest tak samo niezjadliwy jak kiedyś ale za
  • Odpowiedz