Aktywne Wpisy

wscieklykabanos +498
#polskiedrogi Ło s-------n. Patrzcie na tego zjeвa.
https://streamable.com/re8fyr
https://x.com/Stop_Cham/status/2048682813999001629
https://streamable.com/re8fyr
https://x.com/Stop_Cham/status/2048682813999001629


Zawod_Inwestor +283
#gielda Założyłem w końcu konto z szacunku do tagu. Fajnie rozruszaliście polski internet memami inwestycyjnymi. Dobrą robotę robicie chłopaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widziałem, że ktoś wczoraj proponował, żeby XTB zrobiło maskotki szczura z logiem firmy. Wyobraź sobie, że proponowałem to marketingowcowi jakieś 5 dni temu w rozmowie telefonicznej, ale powiedział, żebym się p***** w cymbał. Tylko zrobił to odrobinkę grzeczniej.
Postaram się czasem postować, ale niestety muszę ograniczać swój humor,
Widziałem, że ktoś wczoraj proponował, żeby XTB zrobiło maskotki szczura z logiem firmy. Wyobraź sobie, że proponowałem to marketingowcowi jakieś 5 dni temu w rozmowie telefonicznej, ale powiedział, żebym się p***** w cymbał. Tylko zrobił to odrobinkę grzeczniej.
Postaram się czasem postować, ale niestety muszę ograniczać swój humor,





@supra107: ale ja nie chcę do tego wracać
Od zawsze był to kisiel zabarwiony kolorem i smakiem pomidora z nutką przypraw. Niby są różne gusta o których się nie dyskutuje, ale nie wiem jak trzeba mieć sprane kubki smakowe, żeby komuś to smakowało. Jak był najtańszy to był niezjadliwy, a teraz jest tak samo niezjadliwy jak kiedyś ale za
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora