Wpis z mikrobloga

@Anonek463: jak nie ogarniasz nic to proxmox + KVMki z gotowych obrazów

Ustaw tez dobrze firewalla w urzadzeniu brzegowym bo te GMKTeki od razu przestając mieć wsparcie i aktualizację
  • Odpowiedz