Aktywne Wpisy

lubie-sernik +17
Co lubicie? Ale jedna rzecz.
Bo ja lubię np. sernik
Bo ja lubię np. sernik

lubie-sernik +64
Dawniej się pisało, że nocna to już nie nocna. Ale wtedy siedziało tu parę osób, dostawało się plusy i jakoś to szło do przodu.
Teraz dopiero nocna to nie nocna. Siedzi tu max 5 osób. Dramat.
Teraz dopiero nocna to nie nocna. Siedzi tu max 5 osób. Dramat.




#zegarki
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierzźródło: 585371601_10238873095103166_288298784886362674_n
Pobierz