Wpis z mikrobloga

@fan_poteznego_dunczyka mamy oficjalny, zapisany w Konstytucji wizerunek godła. Ten orzeł nie ma z nim nic wspólnego i faktycznie bardziej pasuje na trybuny niż na Pałac Prezydencki.
Można było elegancko i bez robienia wsi podświetlić Pałac na barwy narodowe.
  • Odpowiedz
  • 22
Dobrze, że nie próbowali wnieść wielkiej flagi tyskiego, bo by teraz była wyświetlana na Pałacu Prezydenckim XD
  • Odpowiedz
@fan_poteznego_dunczyka: zawsze mnie bawi te zawłaszczenie słowa kibol. Warszawka i Poznań nigdy się nie lubili a od tego czasu jeszcze bardziej. Kiedyś był taki bilboard "Donald matole twój rząd obalą kibole". Kibole w domyśle oddani kibice - z gwary Poznańskiej. A przez media i wiele lat wałkowania słowo kibol stało się synonimem pseudokibica. Ogólnie władza nie lubi zorganizowanych grup młodych ludzi bo tylko oni mają możliwość niepodporządkowania się władzy.
  • Odpowiedz