Wpis z mikrobloga

@Bella_88: że co? Nic nie pęknie, bo już dawno nie ma co pękać. Urban nie zostanie zwolniony, bo niby czemu.
A to że patałachy reprezentują kraj, to wiemy od co najmniej kompromitacji z Mołdawią.
  • Odpowiedz