Wpis z mikrobloga

#warszawa cześć Mirki, znacie dobry chińczyk/azjatyckie na Żoliborzu lub w okolicach? Wszędzie tylko budy z kebabami
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach