Wpis z mikrobloga

  • 1
@Mystoo: to moja pierwsza i pierwszy pobyt w szpitalu nie licząc urodzin i pobytu jak miałam 5 lat. Na razie jest spoko. Pojedynczy pokój i jest milo. Tylko krwi nie mogą pobrać bo nie leci. 4 razy się wkuwali i nic xd
  • Odpowiedz
  • 0
@krytyk1205 mojemu pół rocznemu synowi też nie mogli się wbić, bo polska służba zdrowia to lebiegi. No cóż, powodzenia. Z naszymi szpitalami się przyda
  • Odpowiedz
  • 1
@Mystoo: dzięki ale ja nie mam na co narzekać. Pojedynczy pokój miłe pigsy. Wbić się wbiły to niech ich wina że ja mam tylko jedną dyżurną żyłę i akurat dzisiaj nie chciało lecieć. Pewnie przez brak kawy. Bo jak walnelam to problem zniknął. Nikt nigdy innej żyły u mnie nie znalazł/albo nie leci albo nie jest w tym miejscu gdzie powinna. A od 25 lat oddaje honorowo krew.
  • Odpowiedz