Wpis z mikrobloga

Jesteś na profilu mat-inf lub mat-fiz i myślisz o karierze #programista15k? STOP! Jeszcze nie jest za późno. W mega prosty sposób możesz nadrobić wiedzę biol-chem, która pozwoli Ci na zdanie rozszerzonej matury z tych przedmiotów i rekrutację na uniwersytet medyczny. Młodzi lekarze zarabiają nawet 40-50 tysięcy złotych miesięcznie podczas gdy branża IT przeżywa kryzys i coraz więcej osób rezygnuje. Medycyna to GWARANCJA zatrudnienia i wysokie zarobki. Nie przegap swojej szansy!

#studia #matura #licbaza #lekarski #lekarz50k
kukold - Jesteś na profilu mat-inf lub mat-fiz i myślisz o karierze #programista15k? ...

źródło: programista15k

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
@tomekb1999: nie jest to realny scenariusz. Zawód lekarza jest regulowany prawnie oraz pilnowany przez naczelną izbę lekarską. Żadne zmiany nie mogą być wprowadzone bez zgody środowiska lekarskiego. W przypadku branży IT nie istnieją żadne regulacje i branża jest podatna na ciągłe zawirowania
  • Odpowiedz
@kukold: nie no nie ma co namawiać, niech ludzie idą na to co ich interesuje, a nie.

NATOMIAST jeśli ktoś nie ma jakiejś konkretnej rzeczy wybranej, nie ma sprecyzowanej pasji, lub planów na życie, to lek/dent spoko opcja. kasa dobra, pewna praca, work life balance tez (jak nie jesteś zachłanny na szekle to możesz normalnie 1 etat robić i gitara), wybitny nie musisz być w tej dziedzinie żeby osiągnąć zarobki
  • Odpowiedz
@kukold: wiele uczelni na kierunek lekarski przyjmuje maturę z matematyki i fizyki o ile ma na te min 70 80%, co w sumie jest łatwe jak ktoś się w miarę uczył.
  • Odpowiedz