Wpis z mikrobloga

@Adolf_HODLer: najwiekszym sojusznikiem nawrockiego - wrecz bym powiedzial. mentorem (streuje nim) jest trump - czyli jedna z najbardziej prozydowskich osob w usa :)
A po drugie nie masz zielonego pojecia jak brutalnie niszcza zycie bandyci - nie masz zielonego pojecia. To sa zwierzeta ktore trzeba pozamykac i torturowac w wiezieniach za krzywdy ktore robili ludziom.
  • Odpowiedz