Wpis z mikrobloga

TreΕ›Δ‡ przeznaczona dla osΓ³b powyΕΌej 18 roku ΕΌycia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Saddog: pΓ³ki co to kobiety ciΔ…gle jΔ™czΔ…, jak to im wiecznie ΕΊle i sΔ… uciemiΔ™ΕΌone w kaΕΌdym aspekcie ΕΌycia i jeszcze to oburzenie, kiedy ktoΕ› nazwaΕ‚ jΔ… dziewczynkΔ… xD W ogΓ³le, co miaΕ‚a na myΕ›li? ΕΌe skoΕ„czyΕ‚ tak jak skoΕ„czyΕ‚, bo nazwaΕ‚ jΔ… dziewczynkΔ…? xDDD nie rozumiem sensu
  • Odpowiedz