Wpis z mikrobloga

@XeNinja: A wiesz o tym, ze jedyną winą majtczaka bylo to, ze jechal 250 km/h na autostradzie? Reszta to wypadek/pech nie z jego winy. Jego wina to tylko predkosc. A wszyscy go chca wsadzic na dowyzocie :) Bo w wyniku wypadku zgineli ludzie
  • Odpowiedz
@XeNinja: no i dobrze

wykopki gdy majtczak albo ten w tym pomaranczowym szrocie co zabił na przejściu na Sokratesa (w zabudowanym) : dawać mu dożywocie
też wykopki za co siedzisz, za przekroczenie predkosci hehe

zdecydujcie się
  • Odpowiedz
@XeNinja no to teraz czas na teren zabudowany tam, gdzie rzeczywiście jest teren zabudowany, a nie "na zaś" i półtorej kilometra bez żadnego budynku. Nietrudno przegapić taki znak, gdy jest np. ośnieżony albo zastawia zepsuty TIR. I w takim wypadku przekroczenie o 11 km/h (gdy nie ma zabudowań nie powinno być znaku) staje się przestępstwem 51 km/h
  • Odpowiedz
@niegwynebleid: wyobraź sobie sytuację, środek dnia, piękna pogoda, na chodniku stawiam sobie tarczę, wyciągam z futerału karabinek AKM i strzelam do tarczy. Przecież nic nikomu nie robię, a że rykoszet może kogoś zranić . zabić, przecież to nie moja wina... Tak samo jest z jazdą 100km/h przez miasto.
  • Odpowiedz
- Za co siedzisz?, bo ja za morderstwo, rozbój i kradzież.

- Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym.


@XeNinja: Daj adres. Masz może dzieci? To jeszcze lepiej. Daj adres szkoły i godziny kiedy wychodzą. Jakie tam jest ograniczenie? 50km/h? Czyli lecieć ponad 100. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tulipana: wyjedź gdziekolwiek dalej niż 3km poza dom do pracy w tym swoim suzuki swift i zobacz, jak potrafią być znaki pozakrywane chociażby przez drzewa lub jaka jest znakoza na drogach, gdzie można się pogubić a systemy odczytywania znaków to jeszcze bardziej sobie nie radzą jak człowiek
  • Odpowiedz
@XeNinja: Na razie jeszcze to nie weszło, Nawrocki musi to podpisać/zawetować albo skierować do trybunału
Także zobaczymy czy Nawrocki to po pierwsze polska po pierwsze polacy czy nie.
  • Odpowiedz