Wpis z mikrobloga

@NapalInTheMorning po co ta szydera? Znajdziesz tam wszystkie odcienie prawicy, w czarnym bloku to już w ogóle( ͡° ͜ʖ ͡°) wielu polskich entuzjastów wiatraczków pojechało walczyć na Ukrainę, tacy ludzie są i będą¯_(ツ)_/¯ a to że marsz stal się banerem dla konfederatów, pisowców itp to już druga sprawa. Być może batyrowi oberwie się za czarny blok i pisowcy trochę nabiorą dystansu do marszu. Kto wie
  • Odpowiedz