Wpis z mikrobloga

@MLeko29: i póżniej mówią w wiadomosciach o takich psycholach którzy włóczą się po lasach polach i jak spotkają jakąś kobietę na spacerze to albo ślad po nich ginie albo zgwałcone są znajdywane w lasach porzucone. Dramat... miejmy nadzieje że ty nie jestes takim deklem
  • Odpowiedz
James2000: Mleko to dobry chłopak - prędzej jego napadną niż on kogoś ¯\(ツ)/¯ Nie znasz nie oceniaj, a teraz

  • Odpowiedz