Wpis z mikrobloga

@BlackpillRAW: "Pojutrze mam romowę o pracę na junior PM-a w IT.

Jeśli rozmowa o pracę będzie po południu i lekko mówiąc nie będziesz konkurencyjny, to zawsze możesz zaśmiać się, że się pomyliłeś i miałeś startować na junior AM-a :))))))
  • Odpowiedz