Wpis z mikrobloga

@czerwonykomuch: Pomijając cały ten wywód o elektrykach, to kupienie cybertrucka wygłasza całemu światu komunikat "tak, Elon Musk mógłby mi się zesrać na twarz, a dalej uwazałbym go za mesjasza". Przecież ten samochód jest absolutnie paskudny i pozbawiony sensu, ale przynajmniej jest też absurdalnie drogi xd
  • Odpowiedz
No chyba, że kupuje je prawak. To wtedy jest tzw. wyjątkowa sytuacja.


@wstanczyk: lel xD cały post się opiera na argumencie "prawak hipokryta kupił elektryka" nieźle masz wypaloną banię
  • Odpowiedz