Wpis z mikrobloga

@Lawsonik: albo licytujesz i odpowiadasz, albo kisisz ogora i liczysz że inni źle odpowiedzą. Bez sensu jest karać tak jak ty byś chciał jedna z strategii (zwłaszcza że jest i tak słabsza). Musi być meta urozmaicona
  • Odpowiedz
@Lawsonik: Jedyne o co sie mozna czepiac to oddawanie puli zwyciezcom w Finale.
W 1 etapie jak najbardziej to normalne nawet bez odpowiadania na pytanie - bo Ibisz rozdaje 3x 10tys bez zwrotów.
  • Odpowiedz