Wpis z mikrobloga

Pogubiłem większość swoich #latarki , miałem kilka convoy i jakieś everactive na baterie, gabarytowo dość małe. I chce sobie coś kupić, pewnie kilka sztuk aby wrzucić sobie do auta, do garażu, do piwnicy, do pracy, dać różowej, itp. Co teraz jest ok? Żadnych specjalnych wymagań nie mam, byle było małe i podręczne, no i żeby sprawiło chociaż wrażenie solidnego (metalowy korpus). Fajnie jak trochę poświecie na jednym ładowaniu czy tam na baterii. Ma świecić i tyle, raczej mam gdzieś jakieś tryby świecenia, sygnały migowe, kolorowe diody i inne pierdy, nie potrzebuje zasięgu kilometra ale żeby sobie przyświecić coś przed sobą i tyle. Co jest teraz na czasie np. z Chin, np. #aliexpress
Ew. może wezmę jakąś jedną mocniejszą ale nie jakiś wielki reflektor i może czołówkę?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach