Aktywne Wpisy

Gdzie jeszcze przesiadujecie poza wykopem?

głupi tag przekryw sami się tylko nakręcają w spirali smutku i nienawiści, wzięliby się do roboty, takie niby samce alfa, sramce co najwyżej, gardzą nami, a są żałośni i tylko czas swój marnują, zamiast zrobić coś ambinetnego




Ew. może wezmę jakąś jedną mocniejszą ale nie jakiś wielki reflektor i może czołówkę?
tanie to głównie sofirn sc18 do dorwania za jakieś 40zł a normalnie z 50
https://www.pepper.pl/share-deal-from-app/1149136
mają też niby dobre czołówki ale modelu nie pamiętam
swój egzemplarz sc18 mam od dwóch lat i potwierdzam że jest wodoszczelna i że znosi sporo
z wad to przycisk jest łatwy do naciśnięcia i warto zablokować przed schowaniem do kieszeni
niedawno nawet drugi mniejszy model dokupiłem
@Vadzior: hs42