Spotkałem w końcu swoją ( ͡°ʖ̯͡°) Ideał. Przegrywka z wyglądu jak się patrzy. Twarz 3/10, c---i 3/10 (małe, obwisłe, niekształtne, fuj), wzrost 8/10(lubię wyższe niż 165, najlepiej 170), ogólna budowa ciała 5-6/10. Ogólne smv 3-4/10 Całość dopełnił "dziwny" ubiór. Jakby ubrana w ciuchy sprzed 20, 30 lat. Nie potrafię dokładnie tego obiasnic, ale dziewczyny tak się teraz nie ubierają.
Zgodnie z sławnym grafem, ja z (subiektywnego) wyglądu 6-7/10 ZASŁUGUJE TYLKO na różową 3-4/10. A nawet nie napisała ( ͡°ʖ̯͡°) Miłego wieczoru chłopy. #przegryw
Ideał. Przegrywka z wyglądu jak się patrzy. Twarz 3/10, c---i 3/10 (małe, obwisłe, niekształtne, fuj), wzrost 8/10(lubię wyższe niż 165, najlepiej 170), ogólna budowa ciała 5-6/10. Ogólne smv 3-4/10
Całość dopełnił "dziwny" ubiór. Jakby ubrana w ciuchy sprzed 20, 30 lat. Nie potrafię dokładnie tego obiasnic, ale dziewczyny tak się teraz nie ubierają.
Zgodnie z sławnym grafem, ja z (subiektywnego) wyglądu 6-7/10 ZASŁUGUJE TYLKO na różową 3-4/10.
A nawet nie napisała ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Miłego wieczoru chłopy.
#przegryw
Komentarz usunięty przez moderatora