@nieudacznikzyciowy: Nie wiem jak można mieć C+E i być przegrywem szczerze mówiąc. Jak ktoś jest na tyle rozgarnięty że umie wymanewrować takim zestawem [trasa to jest nic, bo to wiadomo, jedziesz przed siebie i tyle] to mi się to jakoś nie klei. Ja jestem na tyle spie...ny że na cokolwiek więcej niż paleciak powinienem mieć psychotesty i jakoś żyję, nie wiem jakim cudem s------l ma na tyle dobrą robotę gdzie
@nieudacznikzyciowy: z taką prędkością to zasnac można. 140 i wtedy człowiek w miarę jest aktywny. Tir pojedzie 140 z tego co wiem. Z 5-10 lat temu był nawet filmik z pl jak leci zestawem 140
@kapitan_pazur: akat ja na stalej lini pracuje. Więc codziennie mam się gdzie umyć, bo po tych samych magazynach jeżdżę co maja prysznice i toalety dla kierowców, weekendy zawsze w domu, jak dobrodziej ogarnie kozła pod naczepę to będę co drugi dzień w domu w tygodniu na ok. 12h.
#iran Ciekawe kto załatwił samolocik - pewnie Sikorski. Ale byłoby zesranie jakby stado celebrytów zostało zestrzelonych, chyba na wawelu by ich pochowano
Mam straszne problemy z zasypianiem. Nie mam o czym myśleć przed snem żeby było to angażujące. O czym Wy myślicie? Bo ze mną coś nie tak się porobiło i nie umiem ani marzyć ani śnić, może mam za nudne żyćko ostatnio czy co xd #dobranoc #sen #sny #zdrowie #depresja #bezsennosc
Jak ktoś jest na tyle rozgarnięty że umie wymanewrować takim zestawem [trasa to jest nic, bo to wiadomo, jedziesz przed siebie i tyle] to mi się to jakoś nie klei. Ja jestem na tyle spie...ny że na cokolwiek więcej niż paleciak powinienem mieć psychotesty i jakoś żyję, nie wiem jakim cudem s------l ma na tyle dobrą robotę gdzie
Czekam na Ciebie...
źródło: 1000024286
PobierzKomentarz usunięty przez autora
źródło: 3ce1fedeec37af26cc43ea6b6070ea9ee08865651cc8709a73204f18fce19461,w400
Pobierz