Wpis z mikrobloga

@RobinSchudl: wygląda smacznie, ale to raczej jakiś regionalny wymysł, w zachodnie PL tego nie widziałem. To mi przypomina paszteciki z dzieciństwa sprzedawane przez jedną z piekarni na ciepło i tam właśnie były pieczarki na ostro - ale to było w dużo mniejszej formie.
@roobaq nie wiem nawet że tu nie ma, nie jadam śmieciowego jedzenia ze stacji
  • Odpowiedz