@WscieklyIRozjuszonyManlet: z @bArrek bo by usmazyl mi boczku z cebulką, albo z @ruut bo bysmy sie winka napili i bym poglaskal jego psa no i z @RitmoXL bo by zagral koncert po wyscigu
Ooooo ja mógłbym obejrzeć z @Konto4Czarnolisto albo z @jedlin12 byłoby śmiesznie, ale pewnie skończyło by się to jak zwykle; butelka, krzyki, procesja, niecenzuralne wpisy na f1-live na discordzie, śmianie się z Russella i Norrisa no i na koniec sen w połowie wyścigu.
Z kim z tagu chcielibyście obejrzeć wspólnie wyścig
Ale tak na kanapie noooo
Jeszcze bedziecie chcieli żebym zrobił wam mema z kubicom...
źródło: 83877743
Pobierzźródło: osaka-azumanga-daioh
Pobierzźródło: image
Pobierz