Wpis z mikrobloga

Niebawem chce zrobić replay #discoelysium , ale zanim to zrobię to myślę, żeby przejść coś innego co ma podobny klimat/jakosc. Macie coś podobnego do polecenia? Nie musi być rzut izometryczny, ale właśnie fabuła, intryga, dopracowanie postaci żeby były na podobnym poziomie?

#gry
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hmm, najbliżej temu, w co grałem, to byłby chyba Planescape Torment. Ponoć Sovereign Syndicate miało być czymś podobnym, ale jeszcze nie grałem, więc się nie wypowiem. Jak coś znajdziesz fajnego, to daj znać.
  • Odpowiedz
@czuczupikczu: Sam bym zagrał w coś takiego, bo bardzo DE mi się podobało. Zapytałem przed chwilą Chata GPT i polecił Pentiment. Zobaczyłem co to za gra i chyba zaraz to kupię (:
  • Odpowiedz