Wpis z mikrobloga

Mirki,

Kto z Was byl w #panama ?
Lece w styczniu ze Stara i gowniokami na 2 tygodnie. Jakis tam plan mam juz. Ale podrzucicie cos od siebie?
Warto wynajac samochod? Ceny najmu wygladaja na absurdalnie niskie. A praktycznie wszedzie auto wynajmujemy.

Szukam polecajki na fajny hotel w dzungli.
Przyjme kazda polecajke

Jak z przekroczeniem granicy Kolumbii i Kostaryki?

#podroze #podrozujzwykopem #tanieloty #karaiby
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Konkol: No wlasnie czytalem na jakims subredicie, ze spokojnie da sie. Bez auta oczywiscie, ale pieszo mozna.
Jest duzo wycieczek 2/3/5 dniowych , ktore o Kolumbie zahaczają.
  • Odpowiedz
@bigger2: granica z Kolumbia to nawet na mnie jest hardcorowe, do Kostaryki dojedziesz autobusem z Panama City albo David. Miałem jechać ale Panama była zbyt fajna aby być tam tydzień. Co do noclegów, dzieciakom mogą podobać się Karaiby czyli San Blas, poszukaj sobie namiary na wyspe Chichime malutka wysepka, bez tłumów turystów. Co do noclegów w Santa Fe spałem w Hostalu Bulaba, właściciel fajny koleś rysuje mapy do miejsc gdzie
  • Odpowiedz