@tanczespiewamrecytuje: Sprzedałem ostatnio PGRE z 50% zyskiem (przejęcie), mam jeszcze mniejsza pozycję w FSP, ale tam jakiś fund na koniec roku zaczął sypać papierem i kurs się kompletnie załamał (nic specjalnego na mało płynnych papierach). Nadal trzymam. Generalnie na rynku reitów biurowych w USA sa albo bankructwa (OPI) albo konsolidacje przez większych graczy. Wszystko kwestia ile długu jest w bilansie.
Dużo z tych "topowych" zalicza większego nura niż dotychczas, a ARE spadło 1/3 w miesiąc.
Dobra okazja czy dobra okazja żeby stracić hajs? XD
Ofc dyskutujemy w perspektywie wieloletniej, nie wielomiesięcznej.
#gielda #inwestycje #reity
Generalnie na rynku reitów biurowych w USA sa albo bankructwa (OPI) albo konsolidacje przez większych graczy. Wszystko kwestia ile długu jest w bilansie.
@cebulowy_wojownik: napisałem przecież co mam/miałem, a naganiać na nic nie będę
@tanczespiewamrecytuje: znam, dobry i smaczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)