Wpis z mikrobloga

REITowe murki, co uważacie o obecnej sytuacji na rynku?

Dużo z tych "topowych" zalicza większego nura niż dotychczas, a ARE spadło 1/3 w miesiąc.

Dobra okazja czy dobra okazja żeby stracić hajs? XD

Ofc dyskutujemy w perspektywie wieloletniej, nie wielomiesięcznej.

#gielda #inwestycje #reity
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tanczespiewamrecytuje: Sprzedałem ostatnio PGRE z 50% zyskiem (przejęcie), mam jeszcze mniejsza pozycję w FSP, ale tam jakiś fund na koniec roku zaczął sypać papierem i kurs się kompletnie załamał (nic specjalnego na mało płynnych papierach). Nadal trzymam.
Generalnie na rynku reitów biurowych w USA sa albo bankructwa (OPI) albo konsolidacje przez większych graczy. Wszystko kwestia ile długu jest w bilansie.
  • Odpowiedz