Aktywne Wpisy
lanrof2 +19

Powiedzcie dlaczego macie luksus wyczekiwania szlagiera Paragwaj-USA w środku nocy?
Ja nową robotę zaczynam dopiero w sierpniu, więc idealnie na mundial ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
Ja nową robotę zaczynam dopiero w sierpniu, więc idealnie na mundial ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz





Jade na 3-miesięczny internship (Lipiec, Sierpień, Wrzesień) do Amsterdamu i szukam jakiegoś mieszkania i jest turbo ciężko. Jest tutaj może ktoś mieszkający w Ams, albo mający doświadczenie w wynajmowaniu tam czegoś? Budżet to tak do 1700€/month myśle.
PS. To nie żart
@szefczyk Amerykańska firma, wiec luz.