Aktywne Wpisy
mateo2111 +34
Czemu wśród Polaków jest ciągła narracja, że prawo jazdy i własny samochód to jest rzecz pierwszej potrzeby i jak ktoś tego nie posiada, to jest zrównywany z jakimś inwalidą. W pełni się zgadzam, że samochód to jest ważna rzecz i warto ją mieć, ale jeśli nie mieszkasz na jakiejś zabitej dechami wsi, to nie jest ona niezbędna. Sam pochodzę z mniejszej miejscowości, gdzie bez samochodu faktycznie jest ciężko, ale teraz od 5
wykopany-ziemniak +322





#kiszak #gothic #gry
źródło: image
PobierzUwazaj, nie zadzieraj z graczami gothica bo przyjda i zrobia ci loda, a ty tego nie chcesz
Silent Hill 3, Max Payne 2, ZoE 2nd Runner, Soul Calibur 2, Tales of Symphonia, Beyond Good & Evil, FFT Advance, SMT 3, ᴬʳᵐᵒʳᵉᵈ ᶜᵒʳᵉ ˢᶦˡᵉⁿᵗ ᴸᶦⁿᵉ, wszystko 2003
Wolisz grać w 2005 roku w HL2, które zmieniło branże gier czy w goticzka? xD
Jask na tle tamtych premier wypada goticzek, to tak na poziomie między golumem a robieniem pompek w najnowszym dragons age.
To jest po prostu pokazanie hipokryzji ludodebili, którzy oceniają gry teraz, a zapomieli jak wygl.ądały ich ulibione gry na tle innych tytułów jak wychodziły.
@DupologNFZ:
przejścia HL2 z wszystkimi epizodami -> 1 raz
przejścia Goticzka -> absurdalna ilość
Gdybyśmy się cofneli do 2003 albo 2005 to goticzek niczym by się nie różnił od gotika remastered dzisiaj.
Tak samo zacofany i zbugowany.
To tylko pokazuje hipokryzje trójki debili z obrazka, że do goticzka walą konia, ale do gier lepszych podchodzą z
@DupologNFZ Ma rację. @WujekDoggi W 2003 roku to wyszło na przykład pierwsze Call of Duty lub druga część Max Payne
źródło: Opera Zrzut ekranu_2025-10-29_173139_www.google.com
PobierzW 2005 czy 2006 to się grało w Half Life 1 na kafejkach, a nie multi w 2 gostek. Halo 2 to chyba pomyliłeś realia, bo zapomniałeś chyba o cenie oryginalnego Xboxa na premierę i zarobkach polskich.