Wpis z mikrobloga

Cześć

Na wstępie zaznaczę, że jestem totalnie zielony w tym temacie.

I moje pierwsze pytanie. Tak się w ogóle da? Do rzeczy. Potrzebuje kamerkę do garażu aby mieć w niego wgląd, która będzie działała bez wifi, (za daleko od routera mam garaż aby łączyła mi się z wifi). Jeśli tak coś godnego polecenia? Może być najtańsza możliwa, potrzebuje po prostu mieć wgląd w garaż na żywo z poziomu aplikacji i tyle z wymagań.

#monitoring #kamera
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@P-v-E: Chciałbym jak najtaniej, byle działało płynnie, potrzebne mi jest to tylko po to aby wiedzieć siedząc na końcu domu w swoim gabinecie kto z domowników już wrócił do domu, jest to wygodniejsze niż dzwonienie do nich, czy już wrócili. A tak mam podgląd na szybko.

Kamera nawet nie musi mieć jakiegoś zapisu, to zbędne.
  • Odpowiedz
@danoneek: Powieś na zewnątrz garażu stare używane ubnt M2, może się zepnie na te -70 dBm i te kilka megabitów poleci. Żadnych "repeaterów"
  • Odpowiedz