Wpis z mikrobloga

#gry
Mirki, grał ktoś ostatnio w #dragonage origins?
Jest tak dobra jak pamiętam, czy nie psuć sobie dobrych wspomnień i już do niej nie wracać? Ostatnio skończyłem mass effect 3 I jakoś mnie tak naszło na dragon age, bo nie chce mi się od nowa robić uniwersum me( ͡° ͜ʖ ͡°)
BestiazJellystone - #gry 
Mirki, grał ktoś ostatnio w #dragonage origins? 
Jest tak d...

źródło: 1000009195

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bestia_z_Jellystone: Nie mogę już na nią patrzeć xD
Skończyłem chyba z 3 albo 4 razy. Jak mało co pamiętasz i nie bolą cię w większości nudne walki to będzie git. Bo obok dynamicznych starć z ME2 albo ME3 to nawet nie stało. Ale postacie są fajne, questy również. Co do dodatków to się nie wypowiem bo w runie co grałem pod dodatki zmęczyłem się główną kampanią. Chciałem odpocząć od gry
  • Odpowiedz