Aktywne Wpisy

PanTuNieMieszkasz +319
Jestem strasznie przemęczony ale muszę pracować muszę robić nadgodziny, mama ma nawrót raka i inne choroby muszę jej pomóc, ona całe życie mi pomagała jak już martwy stary pijany nie dawał kasy i robiła na 3 roboty żebym miał co jeść. Kto może niech po prostu dobrze o mnie pomyśli i trzyma kciuki żebym miał siłę ogarnąć rzeczywistość i żebym kiedyś w końcu się wysypał. Dziękuję

bar125 +31
Już nie będzie Tomka na następnej pompie na indeksach. Pożegnanie Tomka z tagiem #gielda … Sześćdziesiąt wpisów: 30 wieszczących besse, 29 krach, 1 odbicie, tu też nie trafił, bo przyszły spadki. Kilkanaście lat przepowiadania krachu. Zwolennik 100-letniego długu austriackiego. Powtarzalność omijania hossy przez lata, przez dekadę. Coś niewiarygodnego! Co tydzień siadaliśmy, jak do telenoweli, żeby oglądać jego kreski na wykresach, których nie potrafiliśmy zrozumieć. Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było
źródło: 1000024045
Pobierz




Mirki, grał ktoś ostatnio w #dragonage origins?
Jest tak dobra jak pamiętam, czy nie psuć sobie dobrych wspomnień i już do niej nie wracać? Ostatnio skończyłem mass effect 3 I jakoś mnie tak naszło na dragon age, bo nie chce mi się od nowa robić uniwersum me( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: 1000009195
PobierzSkończyłem chyba z 3 albo 4 razy. Jak mało co pamiętasz i nie bolą cię w większości nudne walki to będzie git. Bo obok dynamicznych starć z ME2 albo ME3 to nawet nie stało. Ale postacie są fajne, questy również. Co do dodatków to się nie wypowiem bo w runie co grałem pod dodatki zmęczyłem się główną kampanią. Chciałem odpocząć od gry