Wpis z mikrobloga

@mariusz-madejczyk: 4/10 w porywach. Film z niewykorzystanym potencjałem. Lubię ten typ filmów, ale tutaj twórcy chyba nie mieli pomysłu, 3 razy ta sama akcja pokazana z różnych perspektyw, co i tak nic nie wniosło do fabuły. Odradzam oglądania.
  • Odpowiedz