Wpis z mikrobloga

#redukcja #mikrokoksy

Czy jeśli w DT będę jadł +300 kcal a DNT -500/-1000 kcal to wejdzie mi coś a la recomp? Czy 24h to za krótko na wykrycie fluktuacji i te 300+ wejdzie mi i tak jako minus z poprzedniego dnia?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach