Wpis z mikrobloga

#praca #szkodliwe

Hej, ojciec lvl 58 ma naliczone 42 lata pracy już chyba.
Tak w zakładzie zostało poustawiane że przez pewien czas miał warunki szkodliwe na jego stanowisku. Tak sprytnie to jest zrobione ze brakuje mu 1 dnia pracy w warunkach szkodliwych do uzyskania pełnych 15 lat. ( Wtedy mógłby chyba iść na emeryturę wcześniej)

Marzy mu się emerytura bo swoje już przerobił a perspektywa jest pracy do 65 lub więcej jak dobrze pójdzie ;)

Ma ktoś pomysł czy jest jakiś sposób na załatwienie takiego jednego dnia pracy ? Pewnie jak by teraz na pół etatu się gdzieś przyjął to się nie będzie liczyć ?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PLC4EVER: zatrudnić się na wycinkę w lesie tam mają szkodliwe, ewentualnie dogadać się z właścicielem takiej firmy i zapłacić za fikcyjne zatrudnienie
  • Odpowiedz