#zebroplusy bardzo proszę o pomoc w zebraniu lajków pod moim zdjęciem. Biorę udział w konkursie na fb, do wygrania jest sesja świąteczna, chciałbym zrobić dzieciom niespodziankę ;) nigdy w życiu nic nie wygrałem, pierwszy raz mam szansę, bo zdjęcie przeszlo do dalszego etapu tylko przegrywam z ludźmi którzy mają więcej znajomych xD Pozdrawiam serdecznie całe mirko, miałem tu kiedyś konto, ale nie moge sie tam zalogowac.. Głosowanie tylko do 22 więc zostało pół godziny, musiałbym dostać ze 100 lajków żeby wygrać, ale liczę na was!!! Link do zdjecia: https://www.facebook.com/share/p/1AwdjQfGWb/ moje jest to drugie z kamyczkami na plaży #zebroplusy #facebook #konkurs
Link do zdjecia: https://www.facebook.com/share/p/1AwdjQfGWb/ moje jest to drugie z kamyczkami na plaży
#zebroplusy #facebook #konkurs