ZdzislawRotterdam ZdzislawRotterdam 14.10.2025, 18:04:22 1 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść
Czeski_Pablo Czeski_Pablo 14.10.2025, 18:10:14 via Wykop 0 + @ZdzislawRotterdam: mów mi jeszcze, 400 tys. na blacie, a schodzi jak ciepłe bułeczki
kipowrot kipowrot 14.10.2025, 18:22:08 via Wykop 3 + @ZdzislawRotterdam: w tamtym miesiącu sprzedałem 21 letnie za 30k ( ͡° ͜ʖ ͡°) ktoś to jednak kupuje i woli R6 3.0 niż 1.0T xD
sorek sorek 14.10.2025, 23:46:59 via Wykop 4 + @ZdzislawRotterdam: to przejedź się takim gruzem kiedyś na wycieczke dłuższa to zrozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Praski_Wykopek_Operacyjny Praski_Wykopek_Operacyjny 15.10.2025, 06:39:24 via Wykop 0 + @sorek: co zrozumie?
sorek sorek 15.10.2025, 08:39:46 via Wykop 1 + @Praski_Wykopek_Operacyjny: dlaczego ludzie są w stanie za te auta tyle zapłącić :)
Praski_Wykopek_Operacyjny Praski_Wykopek_Operacyjny 15.10.2025, 09:24:52 via Wykop 1 + @sorek: no miałem 15 letnia betke, fura fajna jak działa( ͡° ʖ̯ ͡°) a częściej nie działa
96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548 96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548 15.10.2025, 10:58:25 via Wykop 1 + @Praski_Wykopek_Operacyjny: Mam 6-letnią i potwierdzam xDD
Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link