Wpis z mikrobloga

To Ci patrioci, którymi prawa strona zachwyca się, bo brzydko mówią o Tusku i wieszają propisowakie banery na stadionach?

Jacy politycy taki elektorat.

Pewnie gdyby nie działania policji to 11 listopada maszerowali by razem z Bąkiewiczem i krzyczeli o Ukraińcach co krzywdzą Polaków.

#bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow #kryminalne #polityka
Turin89 - To Ci patrioci, którymi prawa strona zachwyca się, bo brzydko mówią o Tusku...

źródło: temp_file8968294399638231199

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 81
@winsxspl no, bo alimenciarz to taki sam bandzior jak kibol co ludzi dźga nożem ¯_(ツ)_/¯
A to Ci drudzy darli pyszczki, ze wolą jak prezydent da w mordę, a nie d--y.
  • Odpowiedz
@winsxspl naprawdę myslisz, ze kibole głosują ma Trzaskowskiwgo, a potem śpiewają przyśpiewki na Tuska.
Nie myślałem, że są aż takimi debilami, ale skoro tak sugerujesz to nie bede polemizował.
  • Odpowiedz
@winsxspl: Więźniowie głosują na PO, ponieważ:
- Strażnicy jak i większość mundurówki to zwolennicy PiS więc wchodzi przekora wobec własnych oprawców
- Pis zaostrzył warunki odsiadywania kary i zaostrzył same kary, więc tu dochodzi kwestia kręcenia bata na samego siebie
- PO częściej i skuteczniej zwalnia grupowo więźniów odbywających kary za lekkie przestepstwa.

Nie ma tu jakiejś większej metafizyki tylko czysty pragmatyzm.
  • Odpowiedz
@Turin89: Chłopaki z dziadkiem potrenowali po prostu różne moduły szlachetnych walk i od razu wielkie halo. Nie wiem, o co ten cały szum. Kto z nas nie był za młodu kibolem i nie uczestniczył w różnych formach aktywności fizycznej na zasadzie gentlemen's agreement? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
kryminalisci i bandyci


@dan-ok: a mowa była o kibolach

Niezłą bańkę tu tworzycie


@dan-ok: raczej nie umiesz czytać albo stwierdziłeś, że włożysz komuś coś w usta, bo nie masz argumentu i nikt nie zauważy.
  • Odpowiedz
To Ci patrioci, którymi prawa strona zachwyca się, bo brzydko mówią o Tusku i wieszają propisowakie banery na stadionach?


@Turin89: Dokładnie, ci sami. Może ze względu na nich nie możesz założyć t-shirtu lub czapki jakiegoś polskiego kluby piłkarskiego jak ci się podoba, ale za to skroją kogoś na barwy tak jak w Krakowie jakiejś kobiecie na boisku zabrali ciuchy bodajże, zatrzymają autobus z dziećmi, pobiją jakieś dziecko chodzące na treningi
  • Odpowiedz
@dan-ok: Jeśli coś twierdzisz, to znaczy, że mówisz "to jest prawda". A jak ktoś ci nie wierzy, to nie on ma udowodnić, że się mylisz, tylko ty musisz pokazać, że masz rację.
To tak jakbyś powiedział, że w pudełku jest kot. Nie możesz wtedy mówić: „Udowodnij, że go tam nie ma”. To ty powinieneś otworzyć pudełko i pokazać kota.
  • Odpowiedz