Wpis z mikrobloga

@GrzegorzFlorydaOficjalnie: ale co z tymi kibicami l? Że Tusk przekupił kilka tysięcy osób i kazał im obrażać wszystko i wszystkich? xd
A odnośnie kibiców to mam to w dupie, sam jestem i chętnie bym sobie powyzywal, tak już po prostu jest na meczu, ale nie rozumiem do czego ten gość próbuje nas przekonać xd
  • Odpowiedz
@GrzegorzFlorydaOficjalnie: nie ma żadnych afer tego rządu, no chyba że w KPO byli zamieszani ludzie z PiSu, to wtedy jest afera ale winnym jest Pis.

"Patologicznej prawicy" dobrze że dążenie do samodestrukcji kulturowej i społecznej poprzez multikulti nie jest patologiczne
  • Odpowiedz
@Gozd: tymczasem za pisu zwłaszcza w drugiej kadencji nie było miesiąca, a czasem nawet tygodnia, żeby nie wybuchła afera na przynajmniej kilkadziesiąt/kilkaset milionów złotych. I to mimo przejęcia policji, wymiaru sprawiedliwości i telewizji :) a ty piszesz jakieś pierdy np. kilku tysięcy rocznie więcej na utrzymanie posła, przypominam tylko ze beneficjentami są też kryształowi pissowcy
  • Odpowiedz
to prawactwo robi cały czas


@gozer-traveler: Prawactwo przede wszystkim stara się cały czas praktycznie budować sobie jakiś syndrom oblężonej twierdzy ich cały czas chce ktoś zniszczyć. Ich logika jest na zasadzie Niemcy, Francja, Unia Europejska dzięki którym polska też gospodarczo urosła są złe, ale Rosja dobra i składamy Putinowi życzenia na urodziny XD
  • Odpowiedz