Wpis z mikrobloga

#szycie cześć mireczki, chciałbym podłożyć/obrębić t-shirt z dżerseju. Nie wiecie jakim szwem najlepiej pociągnąć aby to wyglądało estetycznie a zarazem było estetyczne? Niestety nie mam owerlocka, maszyna stary Singer (taki jak luczniki). Próbowałem szwem prostym elastycznym ale jak bardziej rozciagne to pęka. Najlepiej sprawdza mi się zygzak ale nie będzie on tu estetyczny
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach