Wpis z mikrobloga

wczoraj myślałem, że ten dzień będzie piękny, a tu bóm,

najpierw wypadek, pojazd skasowany, trzeba kupić nowy #motocykl

później #projekt źle zrobiony i muszę poprawić do #studbaza

miałem pójść do #pracbaza kończyć apkę, później na #silownia

a muszę do szpitala jechać z rozbitą nogą...

nadchodzi #permanentnolegday

#oswiadczeniezdupy #whocares #hukiers #spam #gorzkiezale #wiecejtagowniepamietamalezawszystkiezaluje
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@vervurax:

@pepone: trochę wstyd, ale tylko chiński motorower :), no ale i tak szkoda. Mam teraz motywacje do zakupu motocykla.

@erwit: informatyka, apka taki trochę przewodnik po Polsce. Bardzo fajna jak jeździsz po kraju naszym :)
  • Odpowiedz
@Khaine: taki fach, że sam musisz dążyć i dłubać. Ciężko(choć nie mówię, że się nie da) znaleźć praktyki tak o. Ja wcześniej dłubałem na własną rękę. Prawda jest taka, że studia niewiele mi dały(choć nie mówię, że nic). Ale od paru semestrów to tylko przeszkadzają w rozwoju. No a szkoda rezygnować, bo jednak papier.
  • Odpowiedz
@KotoFan: I co programowałeś? Jaki język? Bo dłubać w informacjach to i ja dłubię, ale co z tego jak i tak to nie ma zbytniego zastosowania w przemyśle ( ͡° ʖ̯ ͡°) Żeby nauczyć się pracować w przemyśle, trzeba pracować w przemyśle (bo inaczej nigdy się nie dowiesz jak to naprawdę wygląda). No ale w Polsce, żeby pracować w przemyśle musisz najpierw umieć pracować w przemyśle.
  • Odpowiedz
@Khaine: najpierw różne aplikacje na własny użytek w c++, później dorzuciłem do tego biblioteki z QT, później w pracy(wydawca gier komputerowych) pisałem różne programy ułatwiające pracę, analizujące dane itp. Później miałem epizod z Androidem, który zakończył się aplikacją(średnio udaną, ale do dziś w Google Play). Później dostałem pracę gdzie działam do dnia dzisiejszego, robiąc w C#, andku i ios(dość duży rozrzut, więc waham się co z tym zrobić, bo nie
  • Odpowiedz
@KotoFan: To są nie moje rewiry raczej. Na pewno nie gry i ogółem raczej nie wysokopoziomowe programy (chyba, że jakieś sterowniki robotów itd). Ja programowałem trochę mikrokontrolery w C i programy w C++ i Pascalu (lol :D), ale takie użytkowe raczej, liczące coś.

Na czym programowałeś w C++? Na Visual C++ się uczyłeś?
  • Odpowiedz
@KotoFan: Wszystkie te IDE obiektowe (z tych darmowych przynajmniej) to jest chyba z grubsza jedno i to samo. Podejrzewam, że różnice od Visuala nie są duże. W Pascalu robię w Lazarusie i też wszystko podobne.

Ogółem obiektowe programowanie to magia (wstawiasz obiekt, robisz szuru buru i działa). Natomiast smutniej jest jak trzeba obiekty własnoręcznie wytworzyć :D
  • Odpowiedz