curiousboi curiousboi 11.10.2025, 07:42:22 6 + ludzie rozkminiaja czy kupowac #battlefield 6 a ja dalej gram bad company 2 na multiplayer bo są servery xD #retrogaming
c.....x konto usunięte 11.10.2025, 07:43:25 via iOS 0 + @curiousboi battlefield play 4 free to byla gra, nie to co tera
J.....k konto usunięte 11.10.2025, 08:00:07 via Wykop 0 + @curiousboi: myślałem, że multi wyłączyli ze 2 lata temu. aż sobie zainstaluję chyba
JaszczurReptylCzipke JaszczurReptylCzipke 11.10.2025, 08:47:46 via Wykop 1 + @curiousboi: paaanie, zwykła dwójka nawet działa :p tylko ludzie spamia komunikaty i się wytrzymać nie da
potente potente 11.10.2025, 23:46:54 via Wykop 0 + @curiousboi: Przecież tam tylu cheaterów, że grać się nie da
Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link