Wpis z mikrobloga

@obserwator_nsa "informacja nieoficjalna" lewaki: obsranie wszystkiego naokoło z ekstazą umysłu tęskniacego za inteligencją. Z tego co mówią to na razie załatwili ewentualnie że nie będziemy przyjmować kwot uchodźców, ale w ramach solidarności będziemy płacić jakieś pieniądze w zamian.
  • Odpowiedz
Szybko prawaki, trza szukac nowego spinu do straszenia elektoratu.


@szurszur:

raczej podziękuj prawicy za nagłośnienie tematu, bo gdyby nie oni, to Tusk by tu nam zrobił drugie UK czy Francje w kwestii imigrantów.... Chyba nie łudzisz się że PO samo z siebie coś załatwiło... trza było ich przymusić...
  • Odpowiedz
  • 4
raczej podziękuj prawicy za nagłośnienie tematu, bo gdyby nie oni, to Tusk


@henry-jest: XD To idąc tym tropem trzeba podziekowac putinowi, bo gdyby nie on nie byłoby uchdozców z Ukrainy, a to dzieki ich przyjeciu mamy być zwolnieni.
  • Odpowiedz
Jakby to miało znaczenie. Dalej prawaki będą straszone robakami, lgbt, wiatrakami, Ukrainą i UE. Ale oczywiście nie roSSją.
  • Odpowiedz
Tusk załatwił, chwała prawicy! XD


@Darek08:

na razie piszą ze dopiero ma być zwolniona... poczekamy i zobaczymy czy to nie kolejne Tuskowe kłamstwo, a po czasie wyjdzie ze jednak musimy przyjmować...
  • Odpowiedz