Wpis z mikrobloga

@olito: ciśnienie miałes odpowiednie? Na moje okowygląda trochę jakby ktoś jeździł na zbyt niskim ciśnieniu

Zbieżność była robiona i w zawieszeniu żadnych luzów?
  • Odpowiedz
@olito ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ja kupowałem ostatnio Nokiany zimowe to mam 6 lat, ale może dlatego że sezonowe to dają więcej gwarancji bo mniej zużywasz.
  • Odpowiedz
@olito: ja mialem te vredesteiny, chwile przed nimi Michelin, no i tak - micheliny zero problemów, normalne zużycie, a te vredesteiny ciągle coś - a to krawężnik mi zabił dwie, a to jakas inna usterka - cena prawie taka jak za michelin, a jakość totalnie z d--y.
Ogólnie mam wrażenie, że wielosezon jest delikatniejszy - mimo że nie jestem hejterem wielosezonu.
Teraz mam dwa oddzielne komplety w dwutonowym samochodzie i
  • Odpowiedz