Wpis z mikrobloga

Stało to rok na półce. Nie używałem, bo mi sie srednio podobał. Ostatnio z nudów zacząłem zarzucać. Wynik? Komplementy w biedrze od kasjerek, randomowych bab w alejkach, barberka się spytała co to,a moja dziewczyna mowi ze to najładniejszy moj perfum, ktory narazie wąchała xD

#perfumy
Pan_Monciwoda - Stało to rok na półce. Nie używałem, bo mi sie srednio podobał. Ostat...

źródło: temp_file6219753067577029687

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Ostatnio zauważyłam, że te najbardziej jechane zapachy przez społeczność są najlepiej odbierane przez otoczenie. Nowa Prada Paradigme, Ysl Myslf, Y elixir, Dior Homme Parfum 2025.
  • Odpowiedz
@Gerav dla kogos kto siedzi w temacie perfum i przewachal juz swoje to faktycznie nic odkrywczego i nuda, ale takie marki celuja w innych odbiorcow co wchodza, wachaja 2-3 zapachy i kupują. Poza tym jak widac po nazwach flankerow czesto ze jada na renomie pierwowzoru, lekka zmiana nut glowy i cyk "elixir absolu intense extravaganza" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz