Wpis z mikrobloga

Dawno nie wrzucałem #p----------o z #aliexpress ;⁠-⁠)
63pln, 641 klocków.
Tym razem stateczek z #andor z #starwars .
Ogólnie jest to MOC na bazie sokoła millenium, ale leniwy krzak wrzucił całego sokoła i dał tylko kod QR do instrukcji więc zostało mi jakieś 250 klocków xD.
Nie przepadam za takimi midi scale, ale kto wybrzydza... A jednak Andor to genialny serial i niewiele z niego jest na necie.

Sam statek jest ok, składało się dobrze, prosta konstrukcja.

Dodatkowy tag dla hejterów #lego
Jak ktoś chce mogę podesłać link do instrukcji od krzaka.
tryb_graficzny - Dawno nie wrzucałem #p----------o z #aliexpress ;⁠-⁠)
63pln, 641 klo...

źródło: temp_file5283320988523348927

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach