Wpis z mikrobloga

@paczelok: Mój kolega też nazywa się Kościuszko, a nawet nie jest Polakiem, także to ja nie wiem o co tu chodzi, coś nadwyrężone te nazwisko jest mocno mi się wydaje
z fartem
  • Odpowiedz